SPECUS SISTEMOS

Tikrai kavai, nuostabiam patiekalui ar viliojančiam desertui paruošti reikalingi ne tik kokybiški produktai, virtuvės šefo ir jo komandos profesionalumas, bet ir patikima bei moderni įranga.

UAB „SPECUS” SISTEMOS jau daugiau nei 20 metų siūlo tai, be ko neįsivaizduojamas geras restoranas, picerija, kavinė ar baras – pripažintų Italijos ir kitų užsienio šalių gamintojų profesionalią virtuvių ir barų įrangą. Tarp mūsų atstovaujamų tiekėjų – žinomi gamintojai, garsėjantys savo reputacija ir nepriekaištinga gaminių kokybe.

Įmonės teikiamų paslaugų spektras apima visą objekto įrengimo procesą – nuo technologinio projekto parengimo, konsultacijų, renkantis tinkamą įrangą, iki prietaisų sumontavimo bei užtikrinimo, jog restorane ar kavinėje puikiai jausis tiek joje dirbantis personalas, tiek lankytojai.

UAB „SPECUS“ SISTEMOS komandoje dirba tik šios srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį visuomeninio maitinimo įstaigų koncepcijų, įrangos pristatymo, montavimo bei serviso srityse. Glaudūs kontaktai su gamintojais, nuolatiniai seminarai ir stažuotės įrangos tiekėjų gamyklose, dalyvavimas didžiausiose profesionalios virtuvės įrangos parodose suteikia mums galimybę nuolat sekti šios srities tendencijas, kurias nuosekliai ir kūrybingai taikome savo darbe.

Sukaupta patirtis mums leidžia ne tik išgirsti individualius kliento lūkesčius, įvertinti galimybes, pateikti optimalų technologinį sprendimą, bet ir užtikrinti nuolatines serviso paslaugas bei sėkmingą tolesnį bendradarbiavimą.

Norime pabrėžti, kad visa produktų kataloguose esanti vaizdinė informacija yra įrangos gamintojų ir tiekėjų nuosavybė.

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.

fb